konzultace

Specializujeme se na přípravu a modernizaci bytových domů, veřejných budov a firemních objektů. Baví nás dávat starým budovám nový vzhled a často i nový způsob využití.

Modernizaci  chápeme jako samostatný obor protože jiné je stavět na zelené louce a jiné je provádět úpravy na budově ve které pracují nebo dokonce bydlí lidé. Jistě souhlasíte, že v takovém případě se tito lidé stávají, často nedobrovolně, účastníky realizace a je potřeba velmi citlivě řešit všechny vzniklé situace.

Víme, že vlastníci nemovitostí zpravidla nejsou projektanti, stavební inženýři ani zkušení facility manažeři a každá modernizace přitom zahrnuje celou řadu profesí. Vytvořili jsme proto sehraný tým odborníků, kteří jednotlivým činnostem rozumí. Vlastníky budov tak můžeme krok za krokem spolehlivě provést i náročnou modernizací.

Záleží na vás jestli chcete kompletní modernizaci nebo jen pomoc s některými částmi procesu. Umíme pro vás vytvořit projektovou dokumentaci, zajistit stavební povolení, připravit žádost o dotaci, vybrat dodavatele, zkontrolovat průběh realizace i zkolaudovat. Ozvěte se nám, úvodní studii pro vás připravíme zdarma. Budeme tak mít příležitost se lépe poznat abyste se mohli rozhodnout zda se do vašeho projektu pustíme spolu.

 

Zkuste to s námi, máme pro vás několik dobrých důvodů

1

Modernizaci neděláme poprvé, máme stovky referencí.

2

Jsme komplexní. Nemusíte každou část procesu modernizace řešit s někým jiným a všechny kroky do sebe logicky zapadají.

3

Máme vždy aktuální informace. Jako poradenské centrum Dům plný úspor jsme součástí vzdělávacího projektu Akademie pro bytové domy.

4

S námi nic neriskujete. Na začátku vám nejprve zdarma připravíme studii modernizace vašeho objektu  a teprve potom se rozhodnete, zda jsme pro vás tím správným partnerem.

5

Přednášíme na seminářích, publikujeme v časopisech a sdílíme know-how s dalšími partnery projektu. Získáváme tak stále nové zkušenosti, které využijeme i u vás.

6

Kdybychom přece jen náhodou něco pokazili, jsme kvalitně pojištěni. Nemusíme se proto schovávat před zodpovědností. S námi máte jistotu, že dáme vždy všechno do pořádku.

7

Nebudeme vám slibovat nemožné a zbytečně z vás tahat peníze. Pokud s vámi budeme například řešit žádost o dotaci, řekneme vám na rovinu hned na začátku, jestli má váš projekt šanci uspět.

8

Rádi za vámi přijedeme, ale můžete navštívit i vy nás. Nejsme jen virtuální kancelář. Najdete nás v Brně.