konzultace

Specializujeme se nejen na přípravu a modernizaci bytových domů, veřejných budov a firemních objektů, ale na komplexní technické a dotační poradenství. Baví nás dávat starým budovám nový vzhled a často i nový způsob využití, baví nás být u projektů od začátku až do ukončení realizace.

Modernizaci  chápeme jako samostatný obor protože jiné je stavět na zelené louce a jiné je provádět úpravy na budově ve které pracují nebo dokonce bydlí lidé. Jistě souhlasíte, že v takovém případě se tito lidé stávají, často nedobrovolně, účastníky realizace a je potřeba velmi citlivě řešit všechny vzniklé situace.

Víme, že vlastníci nemovitostí zpravidla nejsou projektanti, stavební inženýři ani zkušení facility manažeři a každá modernizace přitom zahrnuje celou řadu profesí. Vytvořili jsme proto sehraný tým odborníků, kteří jednotlivým činnostem rozumí. Vlastníky budov tak můžeme krok za krokem spolehlivě provést i náročnou modernizací.

Z hlediska našich činností to ale zdaleka není vše. Máme za sebou řady úspěšných projektů z oblasti odpadového hospodářství, úpravy přírody a krajiny, zvyšování infrastruktury základních a mateřských škol a celou řadu dalších.

Záleží na vás jestli chcete kompletní projekt nebo jen pomoc s některými částmi procesu.

Umíme pro Vás vytvořit projektovou dokumentaci, zajistit stavební povolení, připravit žádost o dotaci, vybrat dodavatele, zkontrolovat průběh realizace i zkolaudovat, tedy celým administrativně technickým procesem přípravy jakéhokoliv projektu Vás provedeme od A do Z.

Ozvěte se nám, úvodní studii a návrh koncepce projektu pro Vás připravíme zdarma a následně se dohodneme na dalším postupu.

 

Zkuste to s námi, máme pro vás několik dobrých důvodů

1

Projektové řízení neděláme poprvé, máme stovky referencí.

2

Jsme komplexní. Nemusíte každou část Vašeho projektu řešit s někým jiným, všechny kroky a navazující činnosti do sebe logicky zapadají.

3

Máme vždy aktuální informace. Jako poradenské centrum Dům plný úspor jsme součástí vzdělávacího projektu Akademie pro bytové domy.

4

S námi nic neriskujete. Na začátku vám nejprve zdarma připravíme studii modernizace Vašeho objektu nebo jiného projektového záměru  a teprve potom se rozhodnete, zda jsme pro Vás tím správným partnerem.

5

Přednášíme na seminářích, publikujeme v časopisech a sdílíme know-how s dalšími partnery projektu. Získáváme tak stále nové zkušenosti, které využijeme i u Vás.

6

Kdybychom přece jen náhodou něco pokazili, jsme kvalitně pojištěni. Nemusíme se proto schovávat před zodpovědností. S námi máte jistotu, že dáme vždy všechno do pořádku.

7

Nebudeme vám slibovat nemožné a zbytečně z vás tahat peníze. Pokud s Vámi budeme například řešit žádost o dotaci, řekneme vám na rovinu hned na začátku, jestli má Váš projekt šanci uspět.

8

Rádi za vámi přijedeme, ale můžete navštívit i Vy nás. Nejsme jen virtuální kancelář. Najdete nás v Brně.